Něco o mně

Od mládí mě bavily ruční práce – šití, pletení, háčkování. V krajkářské škole jsem se naučila naší krajové tradici – výrobě ručně paličkové krajky (v naší rodině děděno po generace, nyní umí paličkovat i mé dvě starší dcery). V tomto směru jsem chtěla pokračovat i na střední škole, ale nakonec mé kroky směřovaly na gymnázium.

Po svatbě se nám narodily tři krásné dcery. Během rodičovské dovolené jsem opět vytáhla ze šuplíku jehly, nitě, háčky, jehlice a příze a šila dětem hračky, oblečení, pletla a háčkovala čepice a svetry. Když se na mě obrátil kamarád s prosbou o pletenou čepici, začala jsem uvažovat o návratu ke svému původnímu snu. Tak se zrodila MYŠPOPLETA, ve které jsem spojila své jméno (Míša) a náš milovaný Potštejn, kde bydlíme (POtštejnské PLETení). Založila jsem živnost a začala plést a háčkovat.

Líbí se mi myšlenka podporování místních výrobků a živnostníků, v tomto duchu se snažíme v naší domácnosti nakupovat. I mé výrobky jsou převážně z českých materiálů.
Neustále rozšiřuji svůj sortiment o nové výrobky, vzory a materiály. Ráda vycházím zákazníkům vstříc a své výrobky ladím dle představy konkrétního člověka (volba vzoru, barvy, druhu materiálu a vzhledu výrobku). Nejlepší odměnou je pro mě spokojenost zákazníků.